Basha reagon për vilën luksoze, i dërgon mesazh “live” Arian Çanit

829
0

Moderatori i emisionit Zonë e Lirë në Tv Klan, Arian Çani, ka folur në emisionin e tij “Zonë e lirë” transferimin e shtëpisë së kreut demokrat Lulzim Basha.

Lulzim Bashën i kishin treguar për temën dhe i dërgoi një mesazh “live” gazetarit duke e sqaruar si është e vërteta rreth situatës.

SMS e Lulzim Bashës: Çani nuk po të ndjek, por më thanë që paske rënë në llumin e gënjeshtrave të qeverisë. Banesa nuk është e Papulit, nuk kam lidhje me të dhe as me ndonjë oligark tjetër.

Përkundrazi do të vazhdoj luftën time kundër tyre. Ti si gazetar e kishe të lehtë ta verifikoje para se të bëheshe pjesë e gënjeshtrës kundër meje dhe familjes time.

Çani: Mos Lul mos, nuk thashë gjë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.