Astori me vajzën pak para vdekjes, kjo foto po bën xhiron e botës

592
0

Vdekja e papritur e kapitenit të Fiorentinës, Davide Astori, ka shokuar botën e futbollit.

Së fundmi në rrjetet sociale po qarkullon një foto artistike ndërmjet futbollistit të njohur dhe vajzës së tij 2-vjeçare.


Davide Astori kishte një pasion të madh për të realizuar fotografi, siç mund ta shihni më poshtë ai ka realizuar një kryevepër.

Dy javë më parë kapiteni i Fiorentinës kishte dhënë lajmin se pret fëmijën e tij të dytë.

31-vjeçari në mëngjesin e ditës së diel është gjetur pa shenja jete në dhomën, në një hotel në Udine, para ndeshjes së vlefshme të Serie A mes Udineses dhe Fiorentinas.

Albeu/