Lajm i bukur per Kryeministrin! Rama bëhet gjysh me nje nip!

1014
0

Askush deri më tani nuk e dinte. Linda dhe Edi Rama janë bërë gjyshër!

Vajza e bashkëshortes së kryeministrit, Rea Xhillari është bërë nënë për herë të parë.

Sipas mediave online, Rea ka sjellë në jetë një djalë.

Gjatë 9 viteve të qeverisjes së Ramës, Rea ka zgjedhur të qëndrojë larg vëmendjes së publikut dhe rrallë është përfolur në media. E kështu duket se ka zgjedhur që ta kalojë edhe shtatzëninë e saj, duke mbajtur “sekret” edhe emrin e partnerit të saj.

Rea është vajza nga martesa e parë e Lindës me Thanas Xhillarin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.