Arbër Çepani bën publike lidhjen me moderatoren shqiptare, dalin fotot duke u puthur

142
0

Arbër Çepani ka bërë publike lidhjen e dashurisë dhe partnerja e tij është një personazh i njohur publik (ndryshe nga çfarë ka reportuar më herët moderatori).

Bëhet fjalë për prezantuesen Arnita Beqiraj, e cila feston sot ditëlindjen. Arbri ka publikuar në rrjete sociale një foto pranë saj, ku shfaqet duke e puthur në faqe.

Po ashtu, moderatori ka ndarë me ndjekësit një video shumë romantike nga festa e ditëlindjes. Arbri dhe Arnita shihen duke u puthur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.