Ambasada amerikane bën njoftimin e fundit në prag të mbylljes së aplikimeve

988
0

Kur ka mbetur akoma edhe një dit nga perfundimi i aplikimeve per Lotarine amerikane DV-2021, Ambasada amerikane ka bere nje njoftim duke kujtuar te gjitha ato te interesuar se afati i fundit eshte data 5 nentor. pra dita e neserme.

“Jeni akoma në kohë që të dorëzoni aplikimin tuaj për lotarinë DV2021. Plotësojeni aplikimin vetë dhe na pyesni nëse keni pyetje mbi procesin” thuhet ne njoftim

Aplikimet për Lotarinë amerikane DV2021 janë të hapura deri më 5 Nëntor, ora 18:00

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.