Flor Binaj një baba shembullor, bën gjestin e veçantë për të bijën

705
0

Flor Binaj është padyshim një ndër aktorët më të dashur të humorit për publikun shqiptar.

Ai i ka bërë të gjithë të qeshin duke i ka fituar kështu zemrat e njerëzve. Përveçse një aktor mjaft i mirë, Flori është dhe një prind shembullor.

Së fundmi aktori ka kaluar një paradite të këndhsme me të bijën, Krena. E vogla së bashku me shokët dhe shoqet e klasës ka vizituar ambientet e punës së babait të saj.

Këtë moment të bukur, aktori Rezart Veleshnja e ka ndarë në profilin e tij të Instagramit, i cili ka publikuar një video ku shihet Flori duke iu shpjeguar fëmijëve ambienin e Portokallisë.