“Alketa bio..” Rezart Valeshnja hakmerret keq për Xhemin dhe Luanën, publikon foton e hershme të Alketa Vejsiut:

1602
0

Vijon përplasja në distancë mes Xhemi Shehut dhe Alketa Vejsiut.

Këtë herë është kolegu i Xhemit, aktori Rezart Veleshnja ai i cili ‘merr hak’ ndaj Alketës duke i publikuar një foto të hershme.

“Unë them se eminem do e kishte zili Alketën për 320 km/h të të folurit dhe do ishte krenar ta kishte në bashkëpunim”, shkruan Veleshnja mbi foton që tregon një Alketë shumë ndryshe nga ajo që është sot

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.