Sot është një prej moderatoreve më të njohura shqiptare, e njihni vogëlushen në foto?

1171
0

Ajo vazhdon të ruajë të njëjtën pamje, të njëjtët sy dhe të njëjtin model flokësh!

Vogëlushja që shihni në foto është një prej moderatoreve më të njohura shqiptare, suksesi i të cilës ka ardhur vetëm në rritje.

E bërë nostalgjike për vitet e fëmijërisë, ajo ka ndarë një fotografi në rrjetet sociale.

A e njohët se për kë bëhet fjalë? Nëse jo, po ju themi se vajza e vogël është Dojna Mema, e cila duket se bukurinë e ka të lindur.

Për më tepër shfletoni fotogalerinë, për të parë ngjashmërinë mes vegjëlisë dhe se si duket aktualisht

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.