Alfred Cako tregon emrin e biznesmenit që fshihet pas arrestimit të Saimir Tahirit: Ky është politikani që do të marre vendin e Ramës në Partinë Socialiste

129
0

Konspiracionisti Alfred Cako ka komentuar zhvillimet e fundit në vend.

Lidhur me arrestimin e Saimir Tahirit ai tha se pas kësaj goditjeje fshihet biznesmeni i fuqishëm Georg Soros.

Sipas tij, drejtimin e PS-së do e marrë Erion Veliaj.

“Njerëz të Sorosit po shikonin se Saimir Tahiri po fuqizohej shumë nga ana ekonomike

dhe financiare dhe synonte të ishte trashëgimtar i Partisë Socialiste.

I bekuari i Partise Socialiste është Erion Veliaj, që do të marrë drejtimin e saj” u shpreh Alfred Cako.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.