Alban Ramosaj i ndodh e papritura në mes të Stambollit, blogerja turke i kerkon.. (Video)

6
0

Këngëtarit Alban Ramosaj, i ka ndodhur diçka interesante por dhe e papritur në Stamboll.

Teksa po ecte rrugëve të qytetit, ai në një moment është ndaluar nga Ozlem Ozdemir, një blogere e njohur turke.

Ozlem ishte duke zhvilluar intervista të ndryshme në qytet, teksa Albani ishte pushuesi i radhës që ndaloi.

“Pra ti je këngëtar i famshëm në Shqipëri”, pyet ajo, teksa Albani i përgjigjet duke i thënë: “Po, paksa”.

Më pas ai thotë se mund të këndojë për të dhe nisë të interpretojë këngën e famshme të Ëhitney Houston, “I Will Always Love You”.

Blogerja turke e komplimenton artistin shqiptar, pasi kjo këngë është vërtet e vështirë për t’u kënduar, veçanërisht nga një zë mashkullor.

Ndër të tjera në profilin e saj, blogerja ka qindra intervista me pushues të huaj nga e gjithë bota teksa i pyet ata për Stambollin dhe si ndihen aty.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.