Aktori me origjine shqiptare Jim Belushi poston foto nga Shqiperia: Me pelqen ky vend..

254
0

Aktori i famshëm me origjinë shqiptare, Jim Belushi, ka ardhur për të vizituar Shqipërinë.  Ka qenë vetë aktori i cili ka publikuar  dy foto në një nga rrugët e Tiranës ku shkruan “On the Road”.

Në njërën nga fotot Belushi shfaqet mes një burri dhe një të moshuare, e cila shet perime, ndërsa pas murit është shkruar me të mëdha:  “F u c k shteti!”