Agron Llakaj i lë të gjithë pa fjalë, i publikon Ramës videon që po shpërndahet me shpejtësi

419
0

Kryeministri Edi Rama i bëri një dhuratë të veçantë presidentit turk, Rexhep Taip Erdoganit gjatë vizitës së tij në Shqipëri. Një vepër artistike, që sikurse tha Rama e ka bërë me duart e veta.

Pikërisht këtë sekuencë e ka ironizuar aktori i njohur i humorit shqiptar, Agron Llakaj.

Ai ka publikuar momentin kur Rama i jep dhuratën Erdoganit dhe e ka dubluar me një sekuencë nga filmi ‘Zonja nga Qyeti’, pikërisht momenti kur aktori që luan rolin e Koçit i tregon Ollgës punët e veta.

“Dhurata e çmuar nga Rama per Erdogan…”, shkruan Llakaj.