“A ta bëj një pyetje..?”. Habit Basha, i shkon në shtëpi qytetarit dhe i futet me kokë ne kuzhinë, ja ç’po kërkon…

566
0

Kreu demokrat Lulzim Basha, teksa ka ndërmarrë nismën “Po të Dëgjoj”, ka shkuar sot në familjen e Entonit, ku flasin për problemet ekonomike. Basha nga ky takim ka shpërndarë një video në profilin e tij në rrjetet sociale.

Në një moment, kreu i opozitës i drejtohet me fjalët “Tani një pyetje fare intime, e ke në dorë vetë të përgjigjesh apo jo”,duke e pyetur: A mund t’i hedh një sy frigoriferit dhe raftit të ushqimeve?

“Shqiptarët meritojnë të dëgjohen me vëmendje. Me Entonin dhe familjen e tij të re në Tiranë, duke folur për problemet e përditshme.” – shkruan Basha në Facebook.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.