Zhuli mbulon shtëpinë e Big Brother. Shfaqen minjtë

107
0

Të qëndrosh i izoluar në një banesë për një kohë të gjatë nuk është e lehtë. Për më tepër me sterotipe të ndryshëm njerëzorë.

Mesa duket mungesa e papastëritisë në shtëpinë e ‘Big Brother Vip’ ka bërë të shfaqen dhe minjtë. Një bisedë mes banorëve të ‘Big Brother Vip’ ka zbuluar se në oborrin e shtëpisë ka minj.

Iliri, Donaldi, Einxhel, Dj Dagz, dhe Tan Brama po diskutonin se kanë parë minj në oborr, por kjo bisedë u ndalua menjëherë nga dhoma e rrëfimit.

Pas zarfit të zi nga BBV për papastërtinë biseda e minjve vazhdoi përsëri në oborr.

Balerini Ilir Shaqiri teksa debaton me Beniadën i thotë se shumica i lenë mbeturinat kudo dhe vijnë minjtë.

Iliri: Secili nuk bën gjë ktu, është një zhul i paparë.

Beniada; Jo Ilir un jam marrë me lavanderin, Arjola po ashtu, ti ke mbajtur kuzhinën

Iliri: Shumica i len gjërat këtu në oborr, bëhet zhul vijnë minj aty.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.