Doli nga ‘Big Brother Vip’, Eltioni flet për herë të parë për lidhjen me Rovena Dilon

119
0

Balerini Eltion Merja ishte sot i ftuar në emisionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon për të folur për eksperiencën e tij në “Big Brother Vip” , por edhe për jetën e tij jashtë këtij spektakli.

Përveç debatit me Ilirin, Tokja ka qenë në qendër të vëmëndjes edhe për historinë e dashurisë disavjeçare me këngëtaren e njohur Rovena Dilo.

Teksa u pyet nga Bieta për këtë histori, ai refuzoi të fliste.

“Është diçka që i përket të shkuarës dhe nuk kam dëshirë ta komentoj”, u shpreh ai.

Bieta: Kujtim i bukur?

Eltioni: Unë gjithnjë kam kujtime të bukura, nuk kam kujtime të shëmtuara në jetë…

Bieta: Aktualisht je i lidhur?

Eltioni: Po!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.