Ylli i Holliwood-it shfaqet në karrocë me rrota, dyshime mbi gjendjen e tij shëndetësore

245
0

Ylli i Holliwood-it, Brad Pitt eshte pare duke dalë nga një qendër mjekësore në Beverly Hills, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, me një karrocë.

Imazhet e kapura shkaktuan shqetësim për gjendjen e tij shëndetësore.

Sipas ‘Page Six’, ylli Once Upon a Time in Hollywood, ishte për një takim dentar.

Eshtë e pasigurt nëse aktori po përjeton ndonjë shqetësim, pasi ishte tepër i ‘maskuar’, me syze dielli dhe me maskë.

Për më tepër është e panjohur se çfarë procedurë dentare kreu ai.

Me shumë mundësi Brad Pitt të jetë në një karrocë, për shkak të politikës spitalore, të cilët mbajnë përgjegjësi nëse pacientët dëmtohen gjatë daljes nga institucioni.

Brad Pitt njihet për rolet e tij në shumë filma që kanë pasur

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.