Vlonjati gris pasaporten shqiptare, ka nje mesazh per Edi Ramen

314
0

Një i ri nga Vlora ka vendosur të dalë kundër Edi Ramës dhe Partisë Socialiste duke u shfaqur me zë e figurë teksa gris pasaportën dhe nuk i kursen fjalët ofenduese për kryeministrin. I revoltuar, zbulon identitetin e tij, Shpresim Mucaj, duke thënë me bindje se PS nuk fiton dot në zgjedhjet e 25 Prillit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.