Vllaznia në grup me Real Madrid, PSG dhe Chelsea

22
0

Nëse do të bëhej fjalë për futbollin e meshkujve, emrat në lojë janë ndër më prestigjozët dhe do të ishte një sezon i paharrueshëm por sërish është një moment i rëndësishëm.

Chelsea, Real Madrid dhe PSG do të vizitojnë Shkodrën për ndeshjet e grupit A të Champions League.

Në shortin e hedhur në Nyon, skuadra shkodrane e femrave ka peshkuar emrat më prestigjozë të kontinentit. Ky konsiderohet edhe si grupi i “Ferrit”