Vizita e parë në qeli, ja cfare i kërkoi vëllait, policia greke: Nuk kemi parë asnjëherë kaq të ..

1037
0

Policia shprehet se nuk ka parë më parë një vr asës kaq të pashqetësuar dhe të qetë.

Pas dy ditësh në paraburgim 32-vjeçari kishte vizitën e tij të parë nga vëllai i tij, të cilit i kishte kërkuar disa rroba për t’u ndërruar dhe një libër.

Charalmbos ka kërkuar librin e David Bercovici “Prejardhja e gjithçkaje”, në mënyrë qe të lexojë në qeli.

“Të mbarojmë me këtë punë, të bur gosem dhe të dalë të merrem me rritjen e vajzës sime”, sipas mediave greke këto janë fjalët që ai i ka nxjerr nga goja teksa është në pritje të marrjes së ndëshkimit të tij.

Familja e pilotit grek është ende në shok, ata refuzojnë cdo vizitë apo prononcim për mediat, janë mbyllur në 4 muret e shtëpisë dhe nuk flasim me askënd.

Kjo ishte vizita e parë për 32-vjeçarin pas deshmise.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.