VIDEO/ Rudina Magjistari e pyet live për seksin, profesorin e kap turpi dhe..

617
0

Profesori Neshat Kapinova ka kaluar një moment mjaft të sikletshëm gjatë emisionit të Rudina Magjistarit në Tv Klan.

Ai ka qenë duke prezantuar librin e tij “Mjekësia Moderne” dhe në një moment Rudina e pyet edhe se si seksi mund të shkaktojë dëmtime në tru, por ai heziton të përgjigjet, duke u ndjerë në siklet.

“Kafeja, shfryrja e hundëve dhe seksi mund të shkaktojnë goditje në tru”, – shkruan në libër Kapinova, por i i vjen “zor” të flasë për këtë çështje live.

“Nuk flas dot shumë për të, flet libri”, është shprehur ai kur është pyetur rreth seksit dhe qesh.

Shikoje videon ne Youtube mbi video

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.