Pasi u fejova, pija nga 1 gotë si kjo pije çdo natë dhe i fejuarai u habit nga ajo që pësoi trupi im!

576
0

Është e vështirë të besosh, por duhet besuar se kjo pije mund të bëjë vërtet magji për humbje peshe. Në pak ditë ju do të humbni peshë në mënyrë drastike. Farat e koprës duken disi të ngjashme me farat e qimnonit, vetem se kane ngjyre te gjelbër, ndërsa farat e qimnonit janë kafe,transmeton 10gjera.com.

Dy përfitimet kryesore të farërave të koprës janë:
Ata bejne që trupi juaj te djege kalori shumë më shpejt.Gjithashtu, ata shuajnë të gjitha toksinat nga trupi juaj, duke vepruar si detoksifikues natyrore. Kështu që ju mund te keni trup nje të shëndetshëm dhe me ngjyra të ndezura,transmeton 10gjera.com.

Si pergatitet kjo pije:
1 litër ujë të pastër
2 lugë fara kopre të papërpunuara

Vendosni ujin në një tenxhere dhe lereni te vloje. Shtoni farat e koprës, hiqeni nga nxehtesia dhe mbuloni tenxheren. Sapo uji të jetë ftohur deri në temperaturën e dhomës,pija eshte gati per tu konsumuar,transmeton 10gjera.com.

/©10gjera.com
përktheu j.memeli/