Video qe po qarkullon me shpejtesi ne rrjet, turisti i huaj largohet nga dy te rinj

322
0

Së fundmi, në rrjetet sociale ka qarkulluar një video nga qyteti bregdetar i Sarandës ku shihen dy djem të rinj shqiptarë, të cilët jane peplasur me një turist.

Nuk dihet cila eshte arsyeja e kesaj ngjarjeje por nuk eshte aspak e kendshme kjo sjellje sidomos ndaj turisteve te huaj e cila mund te ndikoje negativisht ne prezantimin e turizmit shqiptar ne kohen kur rrjetet sociale perdoren masivisht dhe nje video mund te beje xhiron e rrjetit ne vetem pak minuta

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.