VIDEO që po bën namin/ Rita Ora valvit flamurin serb gjatë koncertit

1392
0

Një ngjarje aspak e bukur ka nodhur në një nga kocnertet e këngëtares shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, gjë e cika ka shkaktuar dhe një reagim të ashpër nga fansat e saj në Shqipëri dhe Kosovë.

Teksa ishte duke performuar në Hungari, Rita është parë teksa mban në duar flamurin serb. Në videot të cilat po bëjnë xhiron e rrjetit, këngëtarja shqiptare shihet teksa valvit në duar flamurin serb, madje edhe mbulohet me të.

Nga ky veprim i Ritës, fansat janë zemëruar me të dhe kanë shpërthyer në rrjetet sociale, ndërkohë ka dhe disa të tjerë të cilët thonë se këngëtarja nuk e ka bërë me vetëdije këtë gjest.

@orgerta #ritaora #flamuriserb #tiktokorgerta ♬ original sound – Kacurrele 👩🏻‍🦱