VIDEO/ “Ma hoqe trurin”, i ftuari nuk përmbahet por puth në buzë gazetaren

499
0

Një incident i papritur ka ndodhur gjatë një transmetimi të drejtpërdrejt të edicionit informativ në kanalin italian “Tgr”.

Teksa në studio ishte i ftuar Gene Gnochi për të folur për spektaklin e tij, ai është mahnitur nga gazetarja Maria Grazia Lombardi.

Fillimisht ai ka thënë gazetares se është e mrekullueshme dhe u ngrit nga vendi për të shkuar për  ta puthur në buzë.

“Mund të them diçka? Po të dëgjoja duke lexuar lajmet, ma hoqe trurin, tani duhet të të puth…”, u shpreh Gnocchi para se ta puthte në buzë gazetaren.

Lombardi ka mbetur e shokuar por u përpoq ta kalonte me sportivitet situatën teksa ishte në transmetim të drejtpërdrejt.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.