Video/ I zbresin nga avioni sepse vajza 2-vjeçare nuk dëshiron të vendosë maskë

226
0

Në videon e postuar në mediat sociale, intoleranca e ekuipazhit të kabinës në një fluturim të United Airlines që niset nga Denver: vajza 2-vjeçare, pavarësisht përpjekjeve të babait të saj, refuzon të veshë maskën dhe familja detyrohet te zbrese nga avioni. “Ne jemi ndaluar përgjithmonë”, shton gruaja e përlotur. Shikoni skenën dhe dëgjoni motivet e kujdestarit

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.