VIDEO/ I propozon të dashurës për martesë në gjunjë para publikut. Ajo i thotë “JO”

422
0

Një video e cila po bën xhiron e rrjeteve sociale, tregon sesi një djalë i propozon të dashurës së tij në sheshin Paseo de la Fe në Monterrey, Meksikë. Përgjigjja që ai merr është negative.

Ai ulet në gjunjë dhe i propozon me një unazë martese. Kur të gjithë prisnin për një “Po”, këtu ndodh edhe zhgënjimi. Fatkeqësisht, e dashura largohet nga skena me lot në sy, duke i thënë “Jo” propozimit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.