Valbona Selimllari ka ditelindjen nuk do ta besoni sa vjec mbush ajo

625
0

Valbona Selimllari eshte një prej femrave më të bukura shqiptare, por edhe një ndër personazhet VIP më të komentuar në media. D

Diten e djeshme ajo kishte ditëlindjen dhe ndonëse na duket duket e pabesueshme, ka mbushur plot 47-vjeç. Në ditën e saj të veçantë nuk kanë munguar urimet e shumta nga familjarët, miqtë dhe fansat. 

Nipi i saj, Soni Myrtaj e ka suprizuar Valbonën në ditën e saj të lindjes me tufa të madha lulesh. “Lum unë për tezen që kam. Të uroj gjithë lumturinë e botës”, ka shkruar ai.

Valbona e ka publikuar urimin e tij në profilin e saj të Instagramit, së bashku me një foto të saj. Në foton në fjalë ajo shihet e buzëqeshur duke vështruar lulet. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.