Urgjente/ Sinoptikantët: Ja kur marrin fund ditët e nxehta, ta harroni plazhin

3456
0

Nga dita e premte rikthehen temperaturat normale, por e diela mbrëma dhe e hëna sjellin shira në gjithë vendin.

Ky është njoftimi i fundit i meteorologëve.

Sipas Meteoalb, ditet e nxehta marrin fund te premten. Nuk dihet sa do zgjasin shirat.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.