“Unë dhe mbretëresha” Ja çfarë ka ndodhur me Getoarin dhe Marinën

1036
0

Ditët e para të vitit të ri, çifti i njohur i showbizit, Getoar Selimi dhe Marina Vjollca kanë vendosur t’i kalpjnë pushimet në Dubai, ku dhe ndodhen aktualisht.

Që të dy nuk kanë kursyer postimet prej andej, por Geti ka bërë një prej emërtimeve më të bukura për të shoqen.

Teksa që të dy ndodhen në një xhami të mbuluar, reperi shkruan, “Unë dhe mbretëresha”, duke iu referuar Marinës.

Çifti duket se vijon që ta ruajë dashurinë si në fillim dhe këtë gjë nuk ngurrojnë që ta tregojnë edhe me ndjekësit e tyre në rrjetet sociale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.