U soll si ‘cub’ me policët dhe parkoi makinën ku i deshi qejfi, njeriu i Rames e peson keq

129
0

Florian Dauti i zgjedhur nga Rama si kreu i PS në Përmet, njëherësh dhe drejtor i ujësjellësit në Bashkinë Përmet, është nën hetim nga policia, pasi u përplas me këto të fundit lidhur me një vend parkimi.

Teksa blutë kërkonin nga 30-vjeçari, banues në fshatin Frashër, që të mos parkonte në vend të ndaluar në qendër të Përmetit, ai i ka kundërshtuar ato duke u përplasur me fjalë dhe më pas ka parkuar mjetin e tij në mënyrë të parregullt

30-vjeçari u procedua për veprat penale “Kundërshtim i punonjësit të policisë së rendit publik” dhe “Mosbindja ndaj urdhrit të punonjësit të policisë së rendit publik”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.