U ndje deri ne Itali, dalin pamjet e para pas termetit ne Bosnje

35
0

Termeti i mbremjes se sotme qe goditi Bosnjen me magnitude 5.9, eshte ndjere ne disa vende te rajonit perfshire dhe Italine.

Me poshte disa nga pamjet te publikuara ne Twitter

Në Mostar, një oxhak ka rënë në rrugë nga tërmeti

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.