Termet ne Shqiperi (epiqendra dhe magnituda )

932
0

Nje termet eshte ndjere para pak minutash ne Tirane dhe ne qytete te tjera te Shqiperise. Lekundjet jane ndjere ne orën 23:09

Mesohet se termeti ka pasur epiqendren ne BOSNJE me magnitude 6 te shkalles rihter

Lëkundjet e Tërmetit janë ndier në Shqipëri, Kroaci, Bosnjë Hercegovinë, Mal të Zi dhe Kosovë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.