Trupat në valixhet në Itali, vajza e çiftit Pasho flet per mediat italiane: Shpresoj qe..

361
0

Vajza e çiftit Shpëtim dhe Teuta Pasho ka folur për herë të parë për mediat italiane pasi dyshohet se trupat e tyre janë gjetur në tre valixhe në Itali.

Vajza e cila jeton në Castelfiorentino shpreson që trupat mos jenë të prindërve të saj. Gjithsesi ajo thekson se ende nuk dihet nëse janë trupat e prindërve të saj dhe po pret testet e ADN-së.

Çifti Pasho ka humbur që në vitin 2015, dhe tashmë pas 5 vitesh.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.