Transformimi i pabesueshëm i nje burri të pastrehë, ja fotot që pushtuan rrjetin

798
0

Një i pastrehë brazilian është ribashkuar me familjen e tij, pasi pronari i një berberhaneje u kujdes për flokët dhe mjekrën e tij.

Joao Coelho Guimaraes, 45 vjeç, prej tre vitesh endej rrugëve të Brazilit, pasi familja e tij e mendonte të vd ekur prej një dekade.

Së fundmi, disa persona vendosën ta transformimin totalisht 45-vjeçarin, duke i ofruar veshje të reja dhe një pamje komplet tjetër. Imazhet e transformimit të tij u bënë virale, duke i befasuar të gjithë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.