Tragjike në Tiranë! 47-vjeçari hidhet nga kati i tretë i Spitalit, ndërron jetë

184
0

Ngjarje tragjike në Tiranë! Hidhet nga kati i tretë i Spitalit të Traumës, ndërron jetë 47-vjeçari.

Ngjarja ndodhi rreth orës 05:30.

Dyshohet se është vetëhedhur nga kati i 3-të i Spitalit të Traumës, shtetasi M. H., 47 vjeç, i cili si pasojë e dëmtime të marra ka ndërruar jetë.

Ky shtetas është paraqitur për ndihmë mjekësore në spital, më datë 24.02.2024, rreth orës 12:00, pasi është vetëplagosur me mjet prerës thikë, në Tepelenë.

47-vjeçari vuante nga probleme të shëndetit mendor, dhe sipas deklarimeve të familjarëve ka tentuar të vetëvritet dhe më parë.