E trishtë/ Shqiptari humb jetën duke punuar në Itali

412
0

Një shqiptar i Kosovës humbi jetën tragjikisht në Olbia të Italisë teksa po punonte.

43-vjeçari Bashkim Bytyçi punonte në një kantier ndërtimi, kur aksidentalisht ra nga një lartësi mbi 10 metra dhe humbi jetën.

Forca të shumta policie shkuan në vendngjarje, teksa vijojnë hetimet për të zbaluar nëse janë zbatuar të gjitha kushtet e sigurisë në kantier.