Tragjike! Ndahet nga jeta këngëtari pas të cilit vajzat ‘shkulnin’ flokët

382
0

Lajm i hidhur për fansat dhe familjen…

Është ndarë nga jeta një ndër këngëtaret më të dashur në industrinë e muzikës. Shumë prej jush me siguri e keni dashur zërin e tij, kjo pasi fama e tij ishte është shumë e madhe. Bëhet fjalë për Seo Min-Woo. Ai u gjet i vdekur në shtëpinë e tij në Seul ndërkohë mësohet nga mediat e huaja se këngëtari kishte kaluar arrest kardiak. Në vitin 2012 Min-woo u bë i famshëm dhe ishte pjesë e grupit K-pop 100%./intv.al/

seo-minwoo-100-billboard-1548-1522081771-compressed.jpg

korean.jpg