Tmerr në Itali, i riu shqiptar hidhet para trenit në lëvizje

450
0

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Itali ku një shqiptar i ri ka vrarë veten.

Mediat italiane shkruajnë se shqiptari me iniciale R.E., 30 vjeç është hedhur para trenit në stacionin e Desios, në Monza, Itali.

Viktima sipas mediave italiane kishte probleme me sjelljen dhe në janar të vitit 2015 ishte arrestuar për një tentativë vrasje, ngjarje e ndodhur në Muggio, ku jetonte më parë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.