Tirana’s Rock kulla më e re qe po ndertohet në qendër të Tiranës

352
0

Tirana’s Rock është kulla e rradhës qe do te ndertohet ne qender te Tiranes!

Projekt i vecante do të jetë një strukturë 25 katëshe, ku do përfshinë qendër biznesi, apartamente si dhe 5 kate të nëndheshme parkimi. Kompania zhvilluese do te jete VIND SHPK,

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.