Tërmeti 5,8 Rihter “shkund”gazetarët live, shikoni reagimin e tyre

2
0

Australia është goditur sot nga një tërmet i fortë me magnitudë 5.8 Rihter, duke shkaktuar panik tek qytetarët.

BBC ka publikuar një video, të një emisioni në një studio televizive ku shihet momenti se si kanë reaguar gazatarët dhe analistët në kohën që bie tërmeti.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.