Termet ne Tirane..

70
0

Nje lekundje termeti eshte ndjere para pak minutash ne kryeqytet.

Magnituda e tërmetit ishte 3,8, ndërsa epiqendra ishte 22 km larg Tiranës.

Kujtojme se ne te njejten orar para dy vitesh, ndodhi dhe termeti i fuqishem ne vendin tone ai i 21 shtatorit

Ne perditesim..

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.