Termet i forte zgjon shqiptaret nga gjumi

1786
0

Nje lekundje e forte termeti eshte regjistruar ne iret e para te mengjesit te dites se sotme. Lekundja iishte me epiqender ne Mavrovë te Maqedonise se Veriut dhe ishte me magnitude 5.5. e shkalles rihter.

Sipas raportimeve, termeti u ndie edhe ne Shqiperi si dhe ne Kosove

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.