‘Të kanë bërë foto me një tjetër’, Rezarta i përvishet bashkëshortit me të shara: Me kë ishe dje.. (Video)

900
0

Rezarta Shkurta ka rënë në grackën e emisionit “Thumb on” nga dy gazetaret Aulona dhe Fatma, duke u bërë pjesë e një kamere të fshehtë. Gazetari i thotë se ka disa foto të bashkëshortit të saj Ermal Hoxhës me dikë tjetër.

“Këto foto i dashur mund t’i publikosh sa të kesh qejf”, i tha Rezarta gazetarit Ronaldo Sharka e më pas e përzuri nga zyra e saj.

Më pas Rezarta e mori në telefon Ermalin dhe i tha: “Për sa mund të vish se dua të flasim çik. Hajde se po të pres”

“Ku ishe pardje ti? Ishe me Landin apo me Landën?”, dëgjohet ta pyesë Rezarta Ermalin.

“Të kishin bërë foto. Ermal Hoxha s’je në rregull më duket. Të ka fluturuar tepeleku. Pra ti po shqetësohesh që të ruaj unë imazhin ***”, thotë Rezarta me tone të larta. Vazhdimin e bisedës na mbetet ta mësojmë të dielën në “Thumb on”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.