Të gjitha gratë në jetën e Ramës (FOTO LAJM)

1489
0

Jeta politike dhe profesionale e Edi Ramës tashmë është shumë e njohur për të gjithë shqiptarët, ndërsa jeta private ka qënë gjithmonë në hije, kjo ndoshta edhe si një zgjedhje e tij, trasmeton Albeu.com.

Sot ai është i martuar me Linda Ramën, më të cilën kanë edhe një djalë Zohon.

Por sa femra kanë hyrë në jetën e kryeministrit Rama?

Kreu i qeverisë ka patur disa “martesa”, ku me letra, ku pa letra, ku të hapura, ku të fshehta.

E para është aktivistja Dalina Fico.

 

Më pas është artistja Matilda Makoçi me të cilën u divorcua.

E treta gjermania Eva që nuk qëndroi dot gjatë me të në Shqipëri.

Më pas Rama krijoi një lidhje me prezantuesen Rudina Magjistari, me të cilën bashkëjetoi për pesë vite.

Dhe tashmë bashkëshortja Linda Basha, dhe çifti Rama-Basha duken shumë të lumtur.