Të dashurit të Duas i bën përshtypje diçka në Kosovë, ndan fotot me miliona fansa

285
0

Dua Lipa mbrëmë arriti në Kosovë për të qenë prezente në festivalin “Sunny Hill” ku do të marrin pjesë këngëtarë shqiptar e me famë botërore si Miley Cyrus, Gashi, Njomza, Calvin Harris etj.

Dua shoqërohej nga i dashuri i saj, vëllai i Gigit dhe Bellës, Anwar Hadid.

Me të ardhur në Prishtinë, Anwar ka bërë xhiro në kryeqytet dhe duket se sheshi Nënë Tereza i paska lënë përshtypje.

Ai ndau me 2 milion fansat e tij në Instagram disa foto nga sheshi teksa shoqërohej nga miqtë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.