Hap mollën për ta ngrënë por nuk i beson syve nga ajo që gjen brenda saj

1771
0

Nje i ri shqiptar ka shperndare sot ne rrjetin social Facebook nje foto me nje molle qe ishte gati per ta ngrene por eshte shtangur nga ajo qe ka pare brenda saj pasi e ka prere. Ja cfare shkruan:

“Pershendetje. Molle te mbira mbrenda molles, ja car hame ne,publikojeni nese mundeni”

Sic duket dhe nga foto, farerat e molles kane mbire per qefin e vet brenda saj. Mesazhi, asgje nuk eshte me e sigurte ne kete vend, mjere ne..

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.