Tag: yldon ndroqi

Jeta përrallore e djemve të Ylli Ndroqit/ Me helikopter privat dhe...

0
Yldon Ndroqi është një prej trashëgimtarëve të “perandorisë” së ndërtuar nga i ati Ylli Ndroqi. Ai është një nga biznesmenët më të pasur në Shqipëri...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe