Tag: vetite e vezes

Një vezë të zierë dhe pak uthull çdo mëngjes – kombinimi...

0
Keni ngrënë ndonjëherë vezë të ziera, të miksuara me uthull? Me siguri që jo, por kur ta zbuloni se çfarë bën besoj se do...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe