Tag: trahana ne restorant

Restoranti ne Tiranë ku në mëngjes shërbehet Trahana me vaj ulliri

0
Mëngjes dhe kafe fantastike. Në dimër, për mëngjes shërbejnë trahana me vaj ulliri, shoqëruar me djathë dhe çaj. Ndërsa në verë, sallatë fshati me...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe