Tag: si te shkoj ne kanada

Ëndërroni të jetoni dhe punoni në Kanada, këto janë 7 mënyrat...

0
Kanadaja pranon mijëra emigrantë çdo vit, por me profesione të caktuara dhe mbi bazën e rregullave tepër rigorozse të emigrimit. Në ndryshim nga “Llotaria Amerikane”...

Kanadaja heq vizat për këto dy shtete. Përfitojnë dhe shqiptarët

0
Ministria për Shtetësi dhe Migrim e Kanadasë, njoftoi se kanë hequr vizat për qytetarët e Bullgarisë dhe Rumanisë. Në njoftimin e publikuar nga ministria bëhet...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe